27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
Numărul produsului DigiKey
A105793-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
27ESA103MMF50N
Descriere
POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 2 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,4W Papuc lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
27ESA103MMF50N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de grupuri
2
Producător
TE Connectivity Passive Product
Tip ajustare
Definit de utilizat
Serie
Coeficient de temperatură
5%
Ambalaj
Vrac
Rotație
300°
Stare piesă
Activ
Material rezistiv
Carbon
Rezistență (ohmi)
10k
Stil terminație
Papuc lipit
Toleranță
±20%
Tip dispozitiv de acționare
Aplatizat
Putere (wați)
0,4W
Lungime dispozitiv de acționare
1,969" (50,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Diametru dispozitiv de acționare
0,250" (6,35mm)
Număr de rotații
1.0
Filet bucșă
Caracteristici
Tip montare
Montare panou
Conicitate
Liniar
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,992" x 0,803" fațetă (25,20mm x 20,40mm)