1210A-100G-3N este inactual și nu se mai fabrică.
Fișă de date
Senzor presiune 100PSI (689,48kPa) Calibru cu orificiu de aerisire – 0mV – 100mV Modul 8-DIP
1210A-100G-3N
Numărul produsului DigiKey
223-1341-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1210A-100G-3N
Descriere
SENSOR 100PSIG 0.1V
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
1210A-100G-3N Modele
Stil port
Fără port
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ieșire
0mV – 100mV