1210A-100G-1S este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TE Connectivity Measurement Specialties
În stoc: 0
Fișă de date
Senzor presiune 100PSI (689,48kPa) Calibru cu orificiu de aerisire Tub tip tată - 0,13" (3,18mm) 0mV – 100mV Modul 8-DIP
1210A-100G-1S
Numărul produsului DigiKey
223-1339-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1210A-100G-1S
Descriere
SENSOR 100PSIG 0.13" 0.1V
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
1210A-100G-1S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Dimensiune port
Tub tip tată - 0,13" (3,18mm)
Producător
Stil port
Fără ghimpi
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Cu compensare de temperatură
Stare piesă
Inactual
Stil terminație
Pin PC
Aplicații
Montură placă
Presiune maximă
200PSI (1378,95kPa)
Tip presiune
Calibru cu orificiu de aerisire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Presiune de lucru
100PSI (689,48kPa)
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip ieșire
Punte Wheatstone
Pachet/cutie
Modul 8-DIP
Ieșire
0mV – 100mV