TXM-869-ES
Numărul produsului DigiKey
TXM-869-ES-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TXM-869-ES
Descriere
RF XMITTER FM/FSK 869MHZ MODULE
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător RF FM, FSK 869MHz 4dBm 56kbps PCB, Montare pe suprafață Antenă Modul
Categorie
Curent - Transmisie
8,5mA
Interfață date
PCB, Montare pe suprafață
Serie
Conector antenă
PCB, Montare pe suprafață
Tensiune - Alimentare
2,1V – 4V
Frecvență
869MHz
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C