TXM-315-LC_View2
TXM-315-LC
Numărul produsului DigiKey
TXM-315-LC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TXM-315-LC
Descriere
RF TX IC ASK/OOK 315MHZ 8SMD MOD
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător RF ASK, OOK 315MHz -4dBm – 4dBm 5kbps Crenelare Antenă Modul 8-SMD
Categorie
Curent - Transmisie
5,2mA
Producător
TE Connectivity Linx
Interfață date
Serial
Serie
Conector antenă
Crenelare
Ambalaj
Tub
Dimensiune program
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5,2V
Frecvență
315MHz
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C