TRM-433-LT_View2
TRM-433-LT
Numărul produsului DigiKey
TRM-433-LT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TRM-433-LT
Descriere
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Referință client
Descriere detaliată
ISM general < 1GHz – Modul emițător-receptor 433MHz Crenelare Montare pe suprafață
Categorie
Sensibilitate
-112dBm
Prod.
Interfețe în serie
Serial
Serie
Tip antenă
Crenelare
Ambalaj
Tub
IC/piesă utilizată
Stare piesă
Inactual
Dimensiune program
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Familie/Standard RF
ISM general < 1GHz
Curent - Recepție
6,1mA
Protocol
Curent - Transmisie
4mA – 12mA
Modulație
ASK, OOK
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
433MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C