RXM-916-ES
Numărul produsului DigiKey
RXM-916-ES-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RXM-916-ES
Descriere
RF RECEIVER FM/FSK 916MHZ MODULE
Referință client
Descriere detaliată
- Receptor RF FM, FSK 916MHz -102dBm 56kbps PCB, Montare pe suprafață Modul
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață date
PCB, Montare pe suprafață
Conector antenă
PCB, Montare pe suprafață
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Frecvență
916MHz
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Sensibilitate
-102dBm
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Rată date (Max)
56kbps
Modulație sau protocol
FM, FSK
Pachet/cutie
16-SMD
Aplicații
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Curent - Recepție
6,5mA