RXD-418-KH
Numărul produsului DigiKey
RXD-418-KH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RXD-418-KH
Descriere
RF RECEIVER ASK/OOK 418MHZ
Referință client
Descriere detaliată
KH Receptor RF ASK, OOK 418MHz -102dBm 5kbps PCB, Montare pe suprafață –
Categorie
Curent - Recepție
7mA
Producător
TE Connectivity Linx
Interfață date
PCB, Montare pe suprafață
Serie
Dimensiune program
Ambalaj
Tub
Conector antenă
PCB, Montare pe suprafață
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Decodor integrat pentru control la distanță
Frecvență
418MHz
Tensiune - Alimentare
2,7V – 4,2V
Sensibilitate
-102dBm
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C