RXD-315-KH2 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
TE Connectivity Linx
În stoc: 59
Fișă de date
KH2 Receptor RF ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps PCB, Montare pe suprafață –
RXD-315-KH2
Numărul produsului DigiKey
RXD-315-KH2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RXD-315-KH2
Descriere
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Recepție
5,2mA
Producător
TE Connectivity Linx
Interfață date
PCB, Montare pe suprafață
Serie
Dimensiune program
Ambalaj
Tub
Conector antenă
PCB, Montare pe suprafață
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Decodor integrat pentru control la distanță
Frecvență
315MHz
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Sensibilitate
-112dBm
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C