L000970-80
L000970-80
L000970-80
Numărul produsului DigiKey
343-L000970-80-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L000970-80
Descriere
EVB ANT, 868MHZ, 5X3X0.5
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
L000970-01 - – Antenă 863MHz – 970MHz Placă de evaluare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L000970-80 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Conținut
Placă (plăci)
Producător
TE Connectivity Linx
IC/piesă utilizată
L000970-01
Ambalaj
Pungă
Tip RF
Stare piesă
Activ
Frecvență RF
863MHz – 970MHz
Tip
Antenă
Funcție
Antenă
Frecvență
863MHz – 970MHz