HUM-900-RC
Numărul produsului DigiKey
HUM-900-RC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HUM-900-RC
Descriere
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Referință client
Descriere detaliată
ISM general < 1GHz Cu drept de proprietate Modul emițător-receptor 900MHz Antena nu este inclusă, Parapet Montare pe suprafață
Categorie
Sensibilitate
-98dBm
Prod.
Interfețe în serie
Paralel, UART
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Alimentare
2V – 3,6V
Familie/Standard RF
ISM general < 1GHz
Curent - Recepție
25,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
22mA – 36mA
Modulație
FHSS, FSK
Frecvență
900MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C