HUM-868-PRO-UFL_View2
HUM-868-PRO-UFL
Numărul produsului DigiKey
HUM-868-PRO-UFL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HUM-868-PRO-UFL
Descriere
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ISM general < 1GHz Cu drept de proprietate Modul emițător-receptor 868MHz Antena nu este inclusă, Parapet Montare pe suprafață
Categorie
Sensibilitate
-100dBm
Prod.
Interfețe în serie
UART
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2V – 3,6V
Familie/Standard RF
ISM general < 1GHz
Curent - Recepție
23,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
22mA – 40,5mA
Modulație
FHSS
Frecvență
868MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C