CONSMA018-4-G
Numărul produsului DigiKey
343-CONSMA018-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CONSMA018-4-G
Descriere
SMA FML, 2-HOLE FLANGE, GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
SMA Conector Conector Jack, Soclu tip mamă 50Ohm Montare panou Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CONSMA018-4-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Izolație extinsă
Prod.
Culoare carcasă
Auriu
Ambalaj
Tavă
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Material contact central
Aliaj cupru beriliu
Stil conector
Include
Tip conector
Conector Jack, Soclu tip mamă
Material corp
Alamă
Terminație contact
Aliaj de lipit
Finisaj corp
Auriu
Terminație ecranare
Aliaj de lipit
Placare contact central
Impedanță
50Ohm
Material dielectric
Politetrafluoroetilena (PTFE)
Tip montare
Montare panou
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Caracteristică montare
Flanșă
Valoare nominală tensiune
1500 V
Grup cablu
Cicluri de conectare
500
Tip fixare
Filetat
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
18 GHz