ANT-W63-FPC2-UFL-100
Numărul produsului DigiKey
343-ANT-W63-FPC2-UFL-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-W63-FPC2-UFL-100
Descriere
RF ANT WIFI 6GHZ FLEX ADHES UFL
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz, 5GHz, 6GHz 802,11ax, 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E Legătură plată Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 3,2dBi, 7.7dBi, 8,4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT-W63-FPC2-UFL-100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Producător
TE Connectivity Linx
Pierdere la retur
-7,7dB, -15,6dB, -7,7dB
Serie
Amplificare
3,2dBi, 7.7dBi, 8,4dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
2 W
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Wi-Fi
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz, 5GHz, 6GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz
Înălțime (Max)
0,008" (0,20mm)