ANT-916-CHP-T
Numărul produsului DigiKey
ANT-916-CHP-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ANT-916-CHP-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ANT-916-CHP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-916-CHP-T
Descriere
RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRa, Rețele senzori, Rețele de senzori Cip Antenă RF 911MHz – 921MHz 0,5dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
ANT-916-CHP-T Modele
VSWR
2
Amplificare
0,5dBi
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
3 W
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
911MHz – 921MHz
Înălțime (Max)
0,067" (1,70mm)