ANT-2.45-CHP-T
Numărul produsului DigiKey
ANT-2.45-CHPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ANT-2.45-CHPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ANT-2.45-CHPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-2.45-CHP-T
Descriere
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Bluetooth, Filet, Wi-Fi, Zigbee™ Cip Antenă RF 2,36GHz – 2,54GHz 0,5dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT-2.45-CHP-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
2
Producător
TE Connectivity Linx
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
0,5dBi
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
3 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
2,36GHz – 2,54GHz
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)