ANT-2.4-WRT-UFL-150
Numărul produsului DigiKey
343-ANT-2.4-WRT-UFL-150-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-2.4-WRT-UFL-150
Descriere
RF ANT 2.4GHZ DOME UFL -150
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,45GHz Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Calotă Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 9,1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT-2.4-WRT-UFL-150 Modele
Atributele produsului
VSWR
1,5
Amplificare
9,1dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
5 W
Caracteristici
Cablu - 150mm
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, ISM general, Wi-Fi
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,45GHz
Tip montare
Montare panou
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
0,394" (10,00mm)