ANT-2.4-WRT-MON-RPS
Numărul produsului DigiKey
ANT-2.4-WRT-MON-RPS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-2.4-WRT-MON-RPS
Descriere
RF ANT 2.4GHZ DOME RP-SMA PNL MT
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz, 2,5GHz Bluetooth, Filet, Wi-Fi, Zigbee™ Calotă Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 0,8dBi Element tip tată RP-SMA Montare panou
Categorie
VSWR
1,9
Amplificare
0,8dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cablu - 216mm
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Tip montare
Montare panou
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz, 2,5GHz
Înălțime (Max)
1,063" (27,00mm)
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz