ANT-2.4-USP este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taoglas Limited
În stoc: 900
Fișă de date
Similar
Taoglas Limited
În stoc: 23.875
Fișă de date
În stoc: 3
2,4GHz Bluetooth, Filet, Wi-Fi, Zigbee™ Cip Antenă RF 2,37GHz – 2,54GHz 3,8dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
MICROSPLATCH-ANTENNA
ANT-2.4-USP
Numărul produsului DigiKey
ANT-2.4-USP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-2.4-USP
Descriere
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ANT-2.4-USP Modele
Atributele produsului
VSWR
2
Amplificare
3,8dBi
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Stare piesă
Inactual
Terminație
Aliaj de lipit
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Înălțime (Max)
0,062" (1,57mm)
Interval de frecvență
2,37GHz – 2,54GHz