ANT-2.4-CW-RH-RPS
Numărul produsului DigiKey
ANT-2.4-CW-RH-RPS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-2.4-CW-RH-RPS
Descriere
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Bluetooth, Filet, Wi-Fi, Zigbee™ Scripete, Drept Antenă RF 2,39GHz – 2,49GHz -0,9dBi Element tip tată RP-SMA Suport conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT-2.4-CW-RH-RPS Modele
Atributele produsului
VSWR
2
Amplificare
-0,9dBi
Ambalaj
Vrac
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Tip montare
Suport conector
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Înălțime (Max)
1,063" (27,00mm)
Interval de frecvență
2,39GHz – 2,49GHz