DT13-48PABCD-R015
Numărul produsului DigiKey
1734-1127-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DT13-48PABCD-R015
Descriere
CONN HEADER R/A 48POS 4.44MM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare panou, Orificiu străpuns, Unghi drept 48 (12 x 4) position 0,175" (4,44mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DT13-48PABCD-R015 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime contact - Știft
0,180" (4,57mm)
Prod.
Lungime de contact generală
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Pas - Conectare
Material izolație
Plastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Valoare nominală inflamabilitate material
Număr de poziții încărcate
Toate
Culoare izolație
Negru
Stil
Valoare nominală curent (Amp)
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală tensiune
250V c.c.