T77S1D10-12 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 1111-T77S1D10-12-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | T77S1D10-12 |
Descriere | GENERAL PURPOSE RELAYS SPST-NO 1 |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | T77S1D10-12 Modele |
Categorie | Stil terminație Pin PC |
Prod. | Valoare nominală etanșare Etanșat – complet |
Serie | Izolație bobină Clasa F |
Ambalaj Vrac | Tensiune prescrisă de acționare V c.c. 9 |
Stare piesă Activ | Tensiune prescrisă de revenire V c.c. 0,6 |
Tip montare | Timp de funcționare 10 ms |
Tensiune bobină | Timp eliberare 4 ms |
Formă contact SPST-NO (1 de formă A) | Temperatură de funcționare -30°C – 85°C |
Valoare nominală contact (Curent) 10 A | Material contact Oxid de argint cadmiu (AGCdO) |
Tensiune de comutare 250V c.a., 30V c.c. – max. | Agenție de aprobare cURus, VDE |
Sarcină - Comutare max. 2500VA, 300W | Tip releu |
Curent bobină 37.5 mA | Grad – |
Tip bobină Fără blocare | Calificare – |
Caracteristici – | Rezistență bobină 320 Ohms |