A9AAT-2002F
Numărul produsului DigiKey
A9AAT-2002F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A9AAT-2002F
Descriere
FLEX CABLE - AFE20T/AF20/AFE20T
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție ansamblu de cabluri plate flexibile Plăcuță de lipit la plăcuță de lipit 2,00" (50,80mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime
2,00" (50,80mm)
Producător
TE Connectivity AMP Connectors
Număr de poziţii
20
Ambalaj
Vrac
Pas
0,100" (2,54mm)