AVP16MAIBH000T5B04
Numărul produsului DigiKey
450-3464-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AVP16MAIBH000T5B04
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPST-NO Piezo, Anti-vandalism Montare panou, Frontal
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Argintiu
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă cu conector
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip
Piezo, Anti-vandalism
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 16,00mm diam.
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-20°C – 65°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A (c.a./c.c.)
Durată de funcționare mecanică
50,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
24 V
Durată de funcționare electrică
50,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V