AV1920E312Q04
AV1920E312Q04
AV1920E312Q04
Numărul produsului DigiKey
450-2315-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AV1920E312Q04
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPDT Anti-vandalism, Iluminat Montare panou, Frontal
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Argintiu
Serie
Tip, culoare iluminare
Led, Roșu
Ambalaj
Tavă
Tensiune iluminare (nominală)
12V c.c.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Papuc lipit
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip
Anti-vandalism, Iluminat
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Temperatură de funcționare
-20°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A (c.a.)
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V