ZHTM-24/12-0-SP
Numărul produsului DigiKey
A122261-DS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZHTM-24/12-0-SP
Descriere
HEATSHRNK 0.945" BLACK METER
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,945" (24,00mm) 2 la 1 Negru Introduceți numărul de metri în cantitatea de comandă
Categorie
Material
Prod.
Caracteristici
Cu rezistență la foc, Rezistent la fluide
Serie
Culoare
Ambalaj
Digi-Spool™, bobină continuă
Temperatură de funcționare
-30°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Temperatură contractare
80°C
Tip
Temperatură depozitare/refrigerare
Raport contractare
Durată de depozitare
36 luni
Lungime
Introduceți numărul de metri în cantitatea de comandă
Dimensiune carcasă de bobină
98,4' (30,0m)
Diametru interior - Furnizat
0,945" (24,00mm)
Început durată de depozitare
Data fabricației
Diametru interior - Recuperat
0,472" (12,00mm)
Număr produs de bază
Grosime perete recuperat
0,043" (1,09mm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 44 Metri
Verificați stoc primit suplimentar
Digi-Spool™, bobină continuă
LungimePreț unitar (Per metru)Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
HEATSHRINK 0.945" X 98.4' BLACK