KCS01X012EACA
Numărul produsului DigiKey
A124438-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KCS01X012EACA
Descriere
RELAY CONTACTOR SPST 100A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor SPST-NO (DM) (1 în formă de X) 100 A 12V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Categorie
Stil terminație
Prizon, Conductori de sârmă
Producător
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 5
Stare piesă
Activ
Material contact
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Timp de funcționare
20 ms
Tensiune bobină
12V c.c.
Timp eliberare
5 ms
Formă contact
SPST-NO (DM) (1 în formă de X)
Curent bobină
220 mA
Valoare nominală contact (Curent)
100 A
Putere bobină
2,7W
Tensiune de comutare
600V c.c. – max.
Rezistență bobină
54Ohm