B07D034BB2-0120
Numărul produsului DigiKey
A132174-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B07D034BB2-0120
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
50 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – ermetic
Prod.
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
6,5V c.c.
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
0,8V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
15 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Oxid de argint cadmiu (AGCdO)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Agenție de aprobare
Tensiune de comutare
115V c.a., 28V c.c. – tipic
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
Grad
De grad militar
Curent bobină
160 mA
Calificare
MIL-R-5757/23
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
75 Ohms