YFF15SC1C223MT000N
Numărul produsului DigiKey
445-16119-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-16119-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-16119-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YFF15SC1C223MT000N
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.022 µF Condensator de intrare 16V 1 A 50mOhm 0402 (1005 metric), Placă pentru PC 4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
YFF15SC1C223MT000N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Producător
TDK
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
30dB la 10MHz – 4GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Coeficient de temperatură
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Capacitanță
0.022 µF
Pachet/cutie
0402 (1005 metric), Placă pentru PC 4
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Tensiune - Nominală
16V
Înălțime (Max)
0,014" (0,35mm)
Curent
1 A