TPX205950MT-7110A1
Numărul produsului DigiKey
445-174757-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174757-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174757-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPX205950MT-7110A1
Descriere
RF TRIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diplexor RF Triplexor 2,4GHz – 2,5GHz/4,9GHz – 5,95GHz 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 8
Categorie
Benzi de frecvență (Scăzută/ridicată)
2,4GHz – 2,5GHz/4,9GHz – 5,95GHz