TFM252012ALMA2R2MTAA
Numărul produsului DigiKey
445-175185-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-175185-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-175185-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TFM252012ALMA2R2MTAA
Descriere
FIXED IND 2.2UH 2.6A 84 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Peliculă subțire Inductor 2.6 A Max. 84mOhm 1008 (2520 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TFM252012ALMA2R2MTAA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 84mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip
Peliculă subțire
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1008 (2520 metric)
Curent - Saturație (Isat)
2,8A
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)