TFM201612BLEAR47MTCA
Numărul produsului DigiKey
445-TFM201612BLEAR47MTCATR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-TFM201612BLEAR47MTCACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-TFM201612BLEAR47MTCADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TFM201612BLEAR47MTCA
Descriere
FIXED IND 470NH 4.4A 22 MOHM SMD
Descriere detaliată
470 nH Fără ecranare Peliculă subțire Inductor 4.4 A Max. 22mOhm 0806 (2016 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 22mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
5,6A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)