TFM201612BLEAR15MTCA
Numărul produsului DigiKey
445-TFM201612BLEAR15MTCATR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-TFM201612BLEAR15MTCACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-TFM201612BLEAR15MTCADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TFM201612BLEAR15MTCA
Descriere
FIXED INDUCTOR 0.15UH SMD
Descriere detaliată
150 nH Ecranat Peliculă subțire Inductor 6.5 A Max. 12mOhm 0806 (2016 metric) Terminație flexibilă
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 12mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Terminație flexibilă
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
9,5A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)