TFM201612BLEA1R5MTCA
Numărul produsului DigiKey
445-TFM201612BLEA1R5MTCATR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-TFM201612BLEA1R5MTCACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-TFM201612BLEA1R5MTCADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TFM201612BLEA1R5MTCA
Descriere
FIXED INDUCTOR 1.5UH SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Peliculă subțire Inductor 2.5 A Max. 74mOhm 0806 (2016 metric) Terminație flexibilă
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 74mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip
Peliculă subțire
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Terminație flexibilă
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0806
Curent - Saturație (Isat)
3,5A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)