PIS150H-471M
Numărul produsului DigiKey
495-PIS150H-471MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-PIS150H-471MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-PIS150H-471MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIS150H-471M
Descriere
FIXED IND 470UH 1.81A 250 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 µH Ecranat Bobinat Inductor 1.81 A 250mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
250mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Bobinat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,610" L x 0,610" l (15,50mm x 15,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,3A
Înălțime - Montat (Max)
0,571" (14,50mm)