PID75-650M
Numărul produsului DigiKey
495-PID75-650MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-PID75-650MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-PID75-650MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PID75-650M
Descriere
FIXED IND 65UH 560MA 530 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
65 µH Ecranat Bobinat Inductor 560 mA 530mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
530mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,295" L x 0,295" l (7,50mm x 7,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
750mA
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)