PID120L-251M
Numărul produsului DigiKey
495-PID120L-251MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-PID120L-251MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-PID120L-251MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PID120L-251M
Descriere
FIXED IND 250UH 650MA 650 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 µH Ecranat Bobinat Inductor 650 mA 650mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
650mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
910mA
Înălțime - Montat (Max)
0,335" (8,50mm)