PID120H-251M
Numărul produsului DigiKey
495-PID120H-251MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-PID120H-251MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-PID120H-251MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PID120H-251M
Descriere
FIXED IND 250UH 820MA 410 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 µH Ecranat Bobinat Inductor 820 mA 410mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
410mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,16A
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)