PID100-650M
Numărul produsului DigiKey
495-PID100-650MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-PID100-650MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-PID100-650MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PID100-650M
Descriere
FIXED IND 65UH 880MA 300 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
65 µH Ecranat Bobinat Inductor 880 mA 300mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
300mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Bobinat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,409" L x 0,409" l (10,40mm x 10,40mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,2A
Înălțime - Montat (Max)
0,248" (6,30mm)