MPZ2012S331AT000
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ2012S331AT000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ2012S331AT000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ2012S331AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ2012S331AT000
Descriere
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
330 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2,5A 50mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ2012S331AT000 Modele
Valoare nominală curent (Max)
2,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
330 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)