MPZ1608Y221BTA00
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ1608Y221BTA00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ1608Y221BTA00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ1608Y221BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1608Y221BTA00
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1,5A 100mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ1608Y221BTA00 Modele
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)