MPZ1608S101ATDH5
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ1608S101ATDH5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ1608S101ATDH5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ1608S101ATDH5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1608S101ATDH5
Descriere
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
100 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 3A 30mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ1608S101ATDH5 Modele
Valoare nominală curent (Max)
3A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)