MPZ1005S600CTD25
Numărul produsului DigiKey
445-172882-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172882-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172882-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1005S600CTD25
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 4LN
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,5A 60mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)