MPZ0603S121HT000
Numărul produsului DigiKey
445-180338-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-180338-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-180338-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ0603S121HT000
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 1A 130mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
1A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
130mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)