MMZ1608Y152BTA00
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ1608Y152BTA00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ1608Y152BTA00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ1608Y152BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1608Y152BTA00
Descriere
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Descriere detaliată
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 300mA 600mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMZ1608Y152BTA00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
600mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
1.5 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)