MMZ1608S121ATD25
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ1608S121ATD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ1608S121ATD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ1608S121ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1608S121ATD25
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 150mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)