MMZ1608D121CTAH0
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ1608D121CTAH0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ1608D121CTAH0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ1608D121CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1608D121CTAH0
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 400mA 300mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMZ1608D121CTAH0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)