MMZ1005B121CT000
Numărul produsului DigiKey
445-3336-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3336-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3336-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1005B121CT000
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 400mA 250mOhm
Modele EDA/CAD
MMZ1005B121CT000 Modele
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
250mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)