MMZ0603S471HT000
Numărul produsului DigiKey
445-172342-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172342-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172342-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ0603S471HT000
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Descriere detaliată
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 310mA 650mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMZ0603S471HT000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
310mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
650mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)