MMZ0603S100CTD25
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ0603S100CTD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ0603S100CTD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ0603S100CTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ0603S100CTD25
Descriere
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 1A 50mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
1A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Impedanță la frecvență
10 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)